Serwis motocykli, quadów i skuterów

Prawdziwą radość z jazdy można czerpać tylko wtedy, gdy całkowicie polega na niezawodności swojego pojazdu. Pewny stan techniczny to gwarancja bezpieczeństwa i komfort jazdy w każdych warunkach. Pamiętajmy, więc o bieżących wymianach części eksploatacyjnych oraz o regularnych przeglądach, które pozwolą znaleźć usterkę w odpowiednim momencie. Przeglądy konserwacyjne oferowane w naszym warsztacie obejmują najczęściej wymianę łańcucha, regulację luzów zaworowych, synchronizację przepustnic oraz wymianę układu ładowania akumulatora. Pozwalają one utrzymać motocykl w doskonałym stanie technicznym. Powinny być wykonywane co najmniej raz w roku lub po przejechaniu określonej przez producenta pojazdu liczby kilometrów.
W naszym warsztacie serwisujemy wiele rodzajów motocykli, m.in.: ścigacze, turystyczne, enduro, chopper, itd. Nasi mechanicy są w stanie obsłużyć wszystkie marki, modele oraz silniki.
Sercem każdego pojazdu jest silnik, który wymaga specjalistycznego podejścia, zwłaszcza ten w motocyklach i quadach offroad’owych, który jest eksploatowany w szczególny sposób. Motocykle wyczynowe, które są wykorzystywane do jazdy sportowej, a ich jednostki napędowe są mocno eksploatowane. Zwracamy na to szczególną uwagę, gdyż rozumiemy czym jest pasja do motoryzacji.

Naprawy motocykli, quadów i skuterów

Jeśli dojdzie do usterki lub kolizji nasz warsztat podejmie się naprawy motocykla każdego typu i marki. Nasza pasja i profesjonalny warsztat w połączeniu z posiadanym doświadczeniem pozwalają nam z powodzeniem wykonać najtrudniejsze naprawy powypadkowe. Przed przyjęciem zlecenia naprawy doradzimy w kwestii doboru części oraz podamy orientacyjny koszt naprawy. Posiadamy dostęp zarówno do części oryginalnych jak i zamienników dobrej jakości. Na wykonane naprawy udzielany gwarancji. Zespół ADK Auto-Moto Zielona Góra jest w stanie naprawić wszystkie marki motocykli w przystępnych cenach. Naprawiamy motocykle, skutery i quady takich marek jak: Aprilia, BMW, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Junak, Kawasaki, Kingway, KTM, Peugeot, Piaggio, Suzuki, Triumph, Yamaha. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać wycenę!

Przygotuj motocykl do sezonu z
ADK Auto-Moto Zielona Góra

Skorzystaj z naszej pasji do motoryzacji – Chętnie zajmiemy się przygotowaniem Państwa motocykli do tak zwanego „sezonu” lub dalekich podróży.
W ramach naszych usług zajmiemy się m.in.:

Umów wizytę w naszym warsztacie

Przyjedź lub zadzwoń aby umówić wizytę w naszym warsztacie. W razie potrzeby pilnej naprawy zawsze możesz na nas liczyć!